SILBO • Kariera

Kariera

SILBO to solidny i pewny pracodawca, który ma świadomość, że zaangażowani oraz zmotywowani pracownicy stanowią filar dynamicznego przedsiębiorstwa. Naszym celem jest wspieranie kadry w realizacji jej celów osobistych i zawodowych. Możesz aplikować do nas, używając formularza dostępnego na tej stronie lub za pomocą portalu Pracuj.pl.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem działalności, firma produkcyjna Silbo Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

Operator maszyny fleksograficznej, drukarz

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn fleksograficznych zgodna z parametrami wydajnościowymi i jakościowymi,
  • Nadzór oraz koordynowanie procesu drukowania,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów powstałych podczas drukowania,
  • Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Przestrzeganie procedur stanowiskowych, zasad BHP, normy jakości BRC/IOP.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, mile widziana praktyka w obsłudze maszyn drukarskich fleksograficznych,
  • Predyspozycje do pracy w systemie zmianowym,
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne,
  • Sumienność, umiejętność pracy w zespole, otwartość na zmiany,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole w nowoczesnym parku maszyn,
  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Uczciwe wynagrodzenie za wykonywaną pracę,
  • Szkolenia oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w SILBO, prześlij CV, korzystając z formularza albo na adres praca@silbo.pl.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

wybierz i przejdź do formularza

Technolog produkcji opakowań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i doskonalenie opakowań elastycznych
  • Nadzór technologiczny produkcji i kontrola jakości
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej i przygotowywanie specyfikacji produktów
  • Udział w audytach i współpraca z organami kontroli
  • Koordynowanie procesów certyfikacyjnych i dokumentacji z nimi związanych
  • wsparcie techniczne klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie inżynierskie (preferujemy absolwentów Politechniki, w szczególności Katedry Technologii Chemii Organicznej i Petrochemii lub Katedry Fizykochemii i Technologii Polimerów; Materiałoznawstwa),
  • praktyczna znajomość technologii tworzyw sztucznych,
  • znajomość regulacji i norm technologicznych w zakresie opakowań do żywności na bazie folii i papieru,
  • Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji technologicznej,
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Posiłki dla pracowników,
  • Dostęp do ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Praca w miłej atmosferze z profesjonalnym zespołem.

Pracownik produkcji

  • obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych
  • kompletacja i kontrola jakości wyrobów gotowych

Nasze wymagania:

  • Ukończenie szkoły zawodowej lub technikum
  • Rzetelność
  • Chęć do nauki i zdobycia nowych umiejętności
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • doświadczenie w pracach techniczno-mechanicznych
  • umiejętność pracy w zespole produkcyjnym

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków
  • Uprawnienia elektryczne

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy na pełny etat
  • zgrany zespół i życzliwą atmosferę
  • przyjazne miejsce pracy o podwyższonym standardzie czystości
  • dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i rodziny
  • ciekawe szkolenia,
  • średnie wynagrodzenia na poziomie 4700 zł brutto (w zależności od kwalifikacji)
  • posiłki dla pracowników

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w SILBO, prześlij CV, korzystając z formularza albo na adres praca@silbo.pl.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam, że wszystkie dane podaję dobrowolnie oraz że znam prawo do wglądu moich danych oraz ich poprawiania.”

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w SILBO, prześlij CV, korzystając z poniższego formularza.